Hotel České Budějovice AMADEUS
 
ADRESA Hotel AMADEUS
Matice Školské 9
České Budějovice 37001
Česká Republika
Hotel-Ceske-Budejovice-Amadeus@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel AMADEUS ubytování České Budějovice Aktuální počasí skoro zataženo
Hotel České Budějovice AMADEUS - Služba na recepci je 24 hodinHotel České Budějovice AMADEUS - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel České Budějovice AMADEUS -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel České Budějovice AMADEUS - disponuje restauracíHotel České Budějovice AMADEUS - disponuje vinárnouHotel České Budějovice AMADEUS -  je k dispozici připojení na internetHotel České Budějovice AMADEUS -  je k dispozici letní terasaHotel České Budějovice AMADEUS - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel České Budějovice AMADEUS - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel České Budějovice AMADEUS - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel České Budějovice AMADEUS - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel České Budějovice AMADEUS - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel AMADEUS / České Budějovice

Hotel AMADEUS leží ve starobylé části jihočeského města Českých Budějovic ve vzdálenosti 10 minut od centra. Vznikl úpravou starého měšťanského domu. Prostředí hotelu je vytvořeno tak, aby na hosty působilo jako to domácí.

Ubytování:
Příjemné zařízení hotelu Amadeus je navrženo a vytvořeno tak, aby hostům navodilo atmosféru domácího pohodlí. Všechny pokoje hotelu mají vlastní prostornou koupelnu s vanou, toaletou, telefonem, televizor a satelit, ledničky s občerstvením a přípojku na internet.

K tomu hotel Amadeus nabízí kompletní servis hotelových a kancelářských služeb v hotelu je k dispozici směnárna, překladatelské služby, průvodce, taxi, služby, jízdy na koni, exkurze do pivovarů /Budvar, Samson/, praní prádla, divadelní představení, a další. 

Hotel Amadeus disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji, dvěma jednolůžkovými, čtyřmi třílůžkovými a malým a velkým apartmá, které má 134m, krb, 2 ložnici, společenskou místnost, koupelnu, WC, terasu, minibar, kuchyňku.

Stravování:
Pro hosty hotelu Amadeus nebo pro návštěvníky je přichystána stylová restaurace se 40 místy k sezení. V letním období může posloužit příjemné posezení na zahradní terase pro 20 osob. Hosté si můžou pochutnat na všech možných jídlech, které jsou nejen vždy čerstvé, ale také chutné. Otevírací doba kavárny a restaurace Hotelu Amadeus v Českých Budějovicích je od pondělí do soboty vždy od 11 hodin do 22 hodiny. Snídaně pro hotelové hosty jsou podávány formou švédského stolu denně od 7.00.

Zajímavosti:
České Budějovice leží na soutoku řek Vltavy a Malše a jedná se o starobylé město, které založil český král Přemysl Otakar II. v roce 1265. Král si založením města a jeho podporou upevnil mocenské postavení v jižních Čechách. České Budějovice se v dávné době staly významnou zastávkou dálkových obchodních cest.

Při troše fantazie si hosté odepřou rámus aut a můžeme se přenést o několik set let nazpátek. Je docela možné, slyšet hlásat z Černé věže, že se k městu blíží nebezpečí v podobě pánů z Rožmberka. Černá věž jako jedna z dominant města stojí na okraji náměstí Přemysla Otakara II. V minulosti byla používána jako zvonice a hláska. Dnes nás na věži po vyšlapání několika desítek schodů čeká nádherný výhled na celé České Budějovice a okolí. Z moderní historie patří k hojně navštěvovaným místům výstaviště. Cestu si sem najdou milovníci psů, módy, gastronomie, …. Snad každý si zde vybere akci, o kterou má zájem.